Moc uważnego dotyku

44500

pomorskie: Gdynia

Moc uważnego dotyku

cena za masaż erotyczny: 150 zł

anons
Masażysta
wiek
34 lat
waga
70 kg
wzrost
176 cm
włosy
blond
oczy
niebieskie
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
wolne
niedziela
wolne

+48 665 077 358

Treść anonsu:

Jesteś osobą zmęczoną, szukasz relaksu, ukojenia. Chcesz ujędrnić swą skórę, chcesz pozbyć się napięcia, stresu, nabrać sił witalnych. A może chcesz zaznać czegoś nowego i wyjątkowego.

Zatem zapraszam na masaż Lomi Lomi Kahihula. I zrób sobie małe święto dla siebie samej/go. Masaż obejmuje całe ciało oprócz miejsc intymnych. W trakcie masażu wykonywane są długie i płynne ruchy, dłońmi i przedramionami. W trakcie masażu zaznasz kojącego dotyku który sprawi że zejdzie z ciebie całe napięcie, stres a także wewnętrzne blokady. Masaż ten działa na umysł, ciało a także duszę. Jeżeli poczujesz potrzebę to masaż może być wykonany z intencją.

Zapraszam Panie na masaż Tantryczny. Masaż ten da Tobie rozluźnienie, wyciszenia, błogości, wzrostu sił witalnych, otworzy cię na energię seksualną, uwolni cię od poczucia wstydu związanej z cielesnością oraz nauczy cię akceptacji swego ciała. Masaż ten wzmocni także odczuwanie przyjemności w sferze seksualnej a także wzmocni wrażliwość i poczucie własnej wartości. Każda sesja masażu rozpoczyna się rozmową i ćwiczeniem oddechowym aby wyciszyć hałas w głowie i wzmocnić intencję z którą przyszłaś.

Sex wykluczony

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)